مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

اخبار و رویدادهامراسم معارفه سرپرست جدید صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان کشاورزی جناب آقای حیاتی

 

         مراسم معارفه جناب آقای منوچهر حیاتی به عنوان سرپرست صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک کشاورزی در روز دوشنبه 20 شهریور ماه 1402 رأس ساعت 9 صبح در محل سالن شهید اکبری ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد.

         در ابتدا آقای مسعود رضایی به عنوان رئیس هیئت امناء ضمن تقدیر از زحمات آقای مهدی بصیرت، انتخاب آقای منوچهر حیاتی را از سوی هیئت امناء به عنوان سرپرست صندوق رفاه و تأمین آتیه اعلام نمود.

          این مراسم با حضور آقای سید حمید سیدی عضو هیئت مدیره بانک، اعضای هیئت امنای صندوق رفاه و تأمین آتیه، اعضای سابق هیئت مدیره و معاونین صندوق، سرپرست گروه سرمایه گذاری تأمین سبز و مدیران عامل شرکت های تابعه برگزار شد.

در ابتدای مراسم آقای سیدی ضمن تقدیر از آقای بصیرت و با اشاره به انتصاب جدید ایشان به عنوان معاون پشتیبانی بانک و همچنین عضویت در هیئت امنای صندوق، انتظار حمایت بیشتر از سوی هیئت امناء را خواستار شدند.

در ادامه آقای سیدی در خصوص مواردی از جمله جایگاه صندوق و تفکیک حوزه سرمایه گذاری از حوزه های مالی و رفاهی مطالبی بیان نمود و اشاره داشت که با انجام برنامه های مختلف و کاربرد سیاست های درست می توان گام های موفق تری در جهت افزایش سبد درآمدی کارکنان برداشت و این صندوق پتانسیل فعالیت های بزرگ را دارد.

آقای بصیرت نیز ضمن تشکر از مسئولین بانک و وظیفه ای که به ایشان محول شد حمایت خود از صندوق را اعلام نمود و ابراز داشت که همچنان از فعالیت و برنامه های صندوق حمایت خواهند نمود.

سپس آقای حیاتی که سابقه عضویت در هیئت امنای سابق صندوق را در کارنامه دارد ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی درست و از طریق افزایش درآمد هلدینگ و صندوق، مقدمات ارتقا جایگاه صندوق و ارائه خدمات بیشتر برای اعضای صندوق محیا گردد.

در خاتمه آقای سیدی حکم انتصاب سرپرستی آقای حیاتی را به ایشان ابلاغ نمود.